Darmowa telewizja internetowa

źródło najważniejszych wydarzeń sportowych i kulturowych oraz najnowszych premier filmowych

Czy to jest darmowe?

Tak, korzystanie ze strony jest całkowicie darmowe, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem.

Czy są limity oglądania?

Na stronie nie ma żadnych limitów czasów, możesz oglądać swój ulubiony kanał tak długo jak chcesz na kilku komputerach jednocześnie.

Bez rejestracji i logowania

Aby korzystanie ze strony było wygodne i szybkie, nie musisz się rejestrować ani logować aby obejrzeć swój ulubiony program.
Regulamin strony vidTV.pl

Wstęp

Korzystanie z zasobów dostępnych na stronie internetowej vidTV.pl (włącznie ze wszelkimi materiałami w niej zawartymi), wiąże się z wyrażeniem zgody i zaakceptowaniem warunków i zasad użytkowania zawartych w niniejszym regulaminie.


Prawa własności intelektualnej

Serwis vidTV.pl nie zawiera plików mulitmedialnych ani nie produkuje żadnych transmisji, a jedynie informacje na ich temat zawierające:

 • Kody embed (HTML) zewnętrznych serwisów
 • Linki do zewnętrznych serwisów lub bezpośrednie linki do plików na nich umieszczonych
 • Wszelkie roszczenia dotyczące praw autorskich, znaków towarowych, i innych naruszeń regulaminu można zgłaszać przez formularz kontaktowy dostępony na stronie lub bezpośrednio na adres [email protected]
 • Użytkownik zamieszczając materiały na stronie internetowej vidTV.pl oświadcza, że posiada prawa autorskie do w/w lub też prawa do publikacji tychże materiałów.

 • Użytkownicy naszego serwisu mogą jedynie dodawać materiały do strony w postaci: kodu HTML/odnośnika do innych stron za pomocą formularza "Dodaj kanał". Jeśli są państwo właścicielami zamieszczonych na serwisie VidTV.pl materiału/-ów, bez wiedzy i zgody właściciel treści, redakcja serwisu prosi o zgłoszone bezpośrednio na adres [email protected] Wówczas plik zostanie niezwłocznie usunięty. Informujemy, że korzystając z serwisu robisz to na własną odpowiedzialność, a administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to w jaki sposób korzystasz z materiałów umieszczonych na witrynie.


  Postanowienia Ogólne

  1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania przez Użytkowników z serwisu internetowego dostępnego pod adresem www.vidTV.pl oraz z oferowanych za jego pośrednictwem usług.
  2. Niniejszy Regulamin jest regulaminem, o którym mowa w art. 8 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
  3. Nazwa Serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych, a także elementy graficzne Stron, które zostały udostępnione Użytkownikom przez Serwis podlegają ochronie prawnej.
  4. Korzystanie z Serwisu oraz z usług oferowanych za pośrednictwem Serwisu oznacza wyrażenie przez Użytkownika zgody na warunki określone w niniejszym Regulaminie.
  5. Usługodawca zastrzega sobie prawo ograniczenia dostępu do wybranych usług oferowanych za pośrednictwem Serwisu dla Użytkowników, którzy spełnią określone warunki. Zastrzeżenie dotyczące możliwości skorzystania z wybranych usług będzie każdorazowo zamieszczane na stronach internetowych Serwisu.
  6. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Usługodawca zastrzega sobie możliwość ograniczenia świadczenia Usługi za pośrednictwem Serwisu do osób, które ukończyły wiek 18 lat. W takim przypadku Użytkownicy zostaną o powyższym powiadomieni.


  Ograniczenie odpowiedzialności prawnej

  W żadnym wypadku vidTV.pl, współpracownicy oraz administratorzy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności prawnej za wszelkie bezpośrednie, pośrednie, przypadkowe, celowe, szkody wynikające z wszelkich: błędów, pomyłek lub nieścisłości w zawartości, osobistych urazów lub szkód mienia, dowolnej natury jakkolwiek wynikających z dostępu i użytkowania naszego serwisu, nieautoryzowanego dostępu lub użytkowania naszych zabezpieczonych serwerów i/lub jakichkolwiek lub wszystkich osobistych informacji i/lub danych finansowych w nim zawartych, dowolnej postaci przerw w transmisji do lub z naszego serwisu, wszelkich usterek, wirusów, koni trojańskich lub podobnych, które mogą zostać przesłane z użyciem naszego serwisu przez podmioty trzecie, wszystkie błędy lub zaniedbania w informacjach lub powodujące utratę lub szkody dowolnego rodzaju wynikające z użytkowania zawartości zamieszczonej.
  Powyższe ograniczenia odpowiedzialności prawnej są w pełni zgodne z obowiązującym w Polsce prawem.


  Postanowienia końcowe

  Serwis vidTV.pl zastrzega sobie prawo do zaprzestania działania serwisu w całości bądź też w części, bez podania przyczyny.
  vidTV.pl zastrzega sobie prawo do poprawiania lub zmiany regulaminu w dowolnym czasie bez uprzedniego powiadamiania użytkowników.
  Zapoznanie się z aktualną treścią regulaminu spoczywa w pełni na użytkowniku serwisu, który jest zobowiązany do znajomości aktualnych zasad korzystania z zasobów serwisu.
  Używanie serwisu vidTV.pl od momentu wprowadzenia kolejnych poprawek do regulaminu wiąże się z ich akceptacją i wyrażeniem zgody na ich przestrzeganie.
  Regulamin wchodzi w życie z dniem 10.09.2014 r.

  Lista programów TV

  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1

  Chcesz pomóc w rozwoju strony? Posiadasz stream, którego brakuje u Nas? Skontaktuj się z nami za pomocą zakładki dodaj , jeśli masz propozycje współpracy zapraszamy do kontaktu .

  O stronie vidTV.pl

  Serwis nie produkuje transmisji, udostępnia jedynie linki znalezione w sieci. Osoby nadsyłające/streamujące materiały w celu umieszczenia na stronie oświadczają, że potwierdziły legalność swojej transmisji na stronie dostawcy streamingu, a treści nie naruszają i nie będą naruszać obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności praw autorskich. Administratorzy strony nie mają uprawnień ani możliwości weryfikacji legalności nadawanych materiałów, zgłoszenia odnośnie naruszenia praw autorskich należy kierować na adres właściciela serwisu multimedialnego. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
  Wymagane wtyczki: Wtyczka Adobe flash player Wtyczka VLCplayer Wtyczka Microsoft SilverLight