Darmowa telewizja internetowa

źródło najważniejszych wydarzeń sportowych i kulturowych oraz najnowszych premier filmowych

Czy to jest darmowe?

Tak, korzystanie ze strony jest całkowicie darmowe, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem.

Czy są limity oglądania?

Na stronie nie ma żadnych limitów czasów, możesz oglądać swój ulubiony kanał tak długo jak chcesz na kilku komputerach jednocześnie.

Bez rejestracji i logowania

Aby korzystanie ze strony było wygodne i szybkie, nie musisz się rejestrować ani logować aby obejrzeć swój ulubiony program.
Zgłoś naruszenie praw autorskich

W przypadku, gdy któryś z kanałów znajdujący się na stronie narusza prawa autorskie, prawa i uczucia osób trzecich, zawierają treści uważane za obsceniczne lub wzywające do nienawiści rasowej, wyznaniowej itp. należy zgłosić kanał za pomocą poniższego linku:
Formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres e-mail: [email protected]
Podczas zgłoszenia naruszenia praw autorskich wymagane jest dołączenie następujących informacji:

 • Pełne dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu). Informujemy, że możemy przekazać Twoje informacje kontaktowe i treść zgłoszenia osobie, która opublikowała zgłaszane materiały.
 • Opis dzieła, do którego prawa autorskie zostały naruszone.
 • Opis materiałów w naszym serwisie, które naruszają Twoje prawa autorskie.
 • Przesłanie adresów internetowych (URL) prowadzących bezpośrednio do materiałów naruszających prawa autorskie.
 • Oświadczenie, że:

 • Oświadczam, że informacje zawarte w tym powiadomieniu są zgodne z prawdą i że jestem właścicielem praw autorskich lub mam wyłączne prawo do wnoszenia skarg o naruszanie praw autorskich do tych materiałów.
 • Wyrażam w dobrej wierze przekonanie, że wykorzystanie wskazanych powyżej materiałów chronionych prawem autorskim odbywa się bez upoważnienia właściciela praw autorskich, lub strony trzeciej, która jest prawnie do tego upoważniona w imieniu właściciela praw autorskich, i nie jest dozwolone przez prawo na innej podstawie.
 • Twój podpis tradycyjny lub elektroniczny.

 • Proszę pamiętać, że podane informacje mogą zostać przekazane Użytkownikowi, który dostarczył materiały podejrzane o łamanie zasad, w celu umożliwienia jej złożenia wyjaśnień. Proszę również upewnić się, czy konkretne treści rzeczywiście naruszają prawa autorskie. W razie wątpliwości odnośnie swoich praw lub braku pewności, czy wystąpiło naruszenie praw autorskich, sugerujemy najpierw zwróć się o poradę prawną. Zwracamy uwagę, iż na mocy art. 212 par.1 Kodeksu Karnego (Dz.U.1997.88.553 z późn. zmianami) złożenie nieprawdziwego zawiadomienia może być zagrożone karą nawet roku pozbawienia wolności. Szkody spowodowane nieprawdziwym zgłoszeniem mogą też prowadzić do zasądzenia wysokich odszkodowań zasądzonych w postępowaniu cywilnym. Kanały naruszające prawa autorskie zostaną zablokowane w ciągu 48 godzin od otrzymania zgłoszenia.

  Lista programów TV

  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1
  team1

  Chcesz pomóc w rozwoju strony? Posiadasz stream, którego brakuje u Nas? Skontaktuj się z nami za pomocą zakładki dodaj , jeśli masz propozycje współpracy zapraszamy do kontaktu .

  O stronie vidTV.pl

  Serwis nie produkuje transmisji, udostępnia jedynie linki znalezione w sieci. Osoby nadsyłające/streamujące materiały w celu umieszczenia na stronie oświadczają, że potwierdziły legalność swojej transmisji na stronie dostawcy streamingu, a treści nie naruszają i nie będą naruszać obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności praw autorskich. Administratorzy strony nie mają uprawnień ani możliwości weryfikacji legalności nadawanych materiałów, zgłoszenia odnośnie naruszenia praw autorskich należy kierować na adres właściciela serwisu multimedialnego. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
  Wymagane wtyczki: Wtyczka Adobe flash player Wtyczka VLCplayer Wtyczka Microsoft SilverLight